logo

HabboKolik Formu

Merhaba sevgili arkadaslar hem bilgi verip hemde bilgi alacagın aynı zamanda eglencenin tadına varacagın bir forum arıyorsan hic durma hemen kayıt ol ! Sitemizde kendini tanıtabilir ve Habbo kullanıcıları ile arkadas olabilirsin !
Ziyaretçi  


Habbo Adı : Gelecek
*

BÜYÜK ÇİFTLİK ÜRÜNLERİ ETKİNLİKLERİNDE BU AY!

 • 0 Yanıt
 • 608 Gösterim
 • *
  • İleti ; 14
  •  
  • Profili Görüntüle
    Rozetler


  BÜYÜK ÇİFTLİK ÜRÜNLERİ ETKİNLİKLERİNDE BU AY!
  « : Nisan 14, 2017, 02:04:20 ÖS »
  [gizemligoersel]https://habbolar.com/img/userfiles/kapakresim/700/webpromo_easteroldfurni.png[/gizemligoersel]
  Merhaba Habbolar!
  Büyük Çiftlik Ürünleri kampanyası boyunca, seçtiğin çiftlikte yemek yapman ve hasat işlerine yardım etmen gerekecek. Yaşlı ve geleneksel çiftçi Frank V için mi çalışacaksın, yoksa gıda üreticisi Henny Holiver için mi? Seçimini bugün yapmalısın! Aşağıda her iki çiftliğin de özetini okuyabilirsin. Okumayı bitirdikten sonra, Otel görünümüne git ve bir çiftlik seç!spromo_easter17_gen1

  NOT: çiftliği seçtikten sonra sonraki haftalardaki etkinliklere katılabilmen için sana bir rozet verilecek. Seçimi yaparken iyi düşün çünkü bir daha seçme şansın OLMAYACAK!

  İKİ ÇİFTLİK:

  Frank`in çiftliği:

  Bu çiftlik 1880 yılından bu yana geleneksel bir aile şirketi olarak işletildi. Çiftliğin yönetimi yaşlı çift Frank V ve Bayan Berta'nın elinde oldu her zaman. Frank V, Frank'in (meşhur Otel yöneticisi) torununun torunu olur ve kendisi 70 yaşını devirdi bile. Ama bu yaşına rağmen her sabah inekleri sağmak için saat 6'da uyanır. Gün içerisinde karısı Berta yumurtaları ve bahçede yetiştirdikleri ürünleri satar. Bu çiftlikte her zaman yiyecek lezzetli bir şeyler vardır! Bu deneyimli çiftçiler şimdiye kadar tüm işi her hep kendileri yapmış olsalar da, artık yaşlı ve yorgun hissediyolar ve senin yardımına ihtiyaçları var.

  Akçaağaç Çayırı Çiftliği:

  Bu müthiş çiftlik Henny Holiver'a miras kalmış. Henny aslında bir restoranda şef olrak çalışıyor. Çiftlik hayatı onun hiç ilgisini çekmiyor olsa da, Akçaağaç Çayırı'nda dev bir iş fırsatı olduğunu görüyor - son zamanlarda sağlıklı yemekler
  pişirmek ve "yeşil gıdalar yemek" oldukça moda! Tutkulu bir şef olan Henny, organik meyve ve sebzeler, taze süt ve yumurtanın yerinin doldurulamaz olduğuna inanıyor - hangi şef aşçı bunun hayalini kurmaz ki! FAKAT...Henny çifçilik yapmaktan çok aşçılıkla ilgileniyor. Çiftlik, hasat ve hayvan bakımıyla ilgilenmeye hevesli Habboları arıyor. Yardımına ihtiyacı var!

  ELİNE BİRAZ ÇİFTLİK TOPRAĞI BULAŞSIN

  Çiftlik seçimini yaptıktan sonra, görevlere katılmak için hazır olacaksın (hergüne bir görev olacak). BU görevler çiftlik ürünleri hazırlamaktan inek sağmaya ve bir şeyler inşa etmeye kadar her şey olabilir! Unutma; çiftliğe GİRMEK için bile seçtiğin çiftliğin rozetini takıyor olmalısın. Eğer rozetin takılı değilse, görevleri tamamlamak için içeri girmene izin verilmeyecek! Görevi tamamla, rozetini al. Rozeti takmak için ekranın altındaki araçlardan "Envanter" ikonuna tıkla ve "Kazanılan Rozetler" sekmesine git. Doğru rozeti seç ve sonra "rozeti tak" üzerine tıkla!

  AŞÇILIK GÖREVİ

  Kazanan takım için bu Paskalya'da bir şey daha var! Her görevden sonra en çok rozeti toplayan çiftlik takımı, HC ve kıyafet gibi ekstra ödüller kazanabilecekleri bir mini oyuna katılabilecek! Büyük Çiftlik Ürünleri kampanyasında aşçılık çok BÜYÜK bir yer tutuyor, bu yüzden mini oyunları oynamak için önce iyi bir aşçı olduğunu ispatlaman gerek. Her görevin bitiminde kazanan takımı ve yapmanız gereken görevleri duyuracağız. Her bir görev Büyük Çiftlik Ürünleri mobi serisinden birinin hazırlanmasından oluşuyor. Görevi tamamladıktan sonra alacağın rozet, çiftlik takım rozetiyle birlikte, mini oyunlara girmeni sağlayacak.
  Mini oyun odasına, Odalar Gezginindeki Herkese Açık odalardan erişebilirsin. Çiftliğe girmek için takımının rozetini taktığın gibi, mini oyuna girebilmek için de hem takım HEM DE üretim görevi rozetinin takılı olması lazım. Bu kadar basit!

  İşe koyulmaya hazır mısın? Güzel, çünkü artık bir şeyler PİŞİRME zamanı. Hemen oyna

  -Habbo Personeli