logo

HabboKolik Formu

Merhaba sevgili arkadaslar hem bilgi verip hemde bilgi alacagın aynı zamanda eglencenin tadına varacagın bir forum arıyorsan hic durma hemen kayıt ol ! Sitemizde kendini tanıtabilir ve Habbo kullanıcıları ile arkadas olabilirsin !
Ziyaretçi  


Habbo Adı : Gelecek
*

ÜstYönetim Ekibi

 • 0 Yanıt
 • 49598 Gösterim
 • *
  • İleti ; 21
  •  
  • Profili Görüntüle
    Rozetler


  ÜstYönetim Ekibi
  « : Şubat 05, 2017, 12:57:24 ÖS »
  * Saidkayakaya; Merhaba sevgili arkadaşlar ilk defa 2009 yılında Habbo.Com oynadım. Büyük bir bekleyiş sonrasında 2012 senesinde Habbo Türkiye'ye kayıt açtım. Asıl adım Said bu projenin sahibiyim. Hedefim bir fan site ile habbo kullanıcılarının rehberi olmak ve resmi fan site olup sizleri daha da mutlu etmek ! :))

  Habbo Kullanıcı Adı ; Saidkayakaya
  Forum Kullanıcı Adı ; Saidkayakaya
  Forum'daki Görevi ; Proje Sahibi / Developer  Habbo Kullanıcı Adı ; Hasan26
  Forum Kullanıcı Adı ; Hasan26
  Forum'daki Görevi ; Genel Yetkili / Ekip Sorumlusu  Habbo Kullanıcı Adı ; Welicann
  Forum Kullanıcı Adı ; Welicann
  Forum'daki Görevi ; Genel Yetkili  Dipnot ; Developer bölümü kurucu varsaydığımız proje sahibi ve proje yazılımcısını içermektedir. Genel yetkili bölümü Developer rütbesinden daha az yetkilendirmeye sahip olup sitenin genel sorumluluklarını üstlenen kişilerdir. Sizlerde bu ekibe girmek istiyorsanız Saidkayakaya ile iletişime geçin. Bu bölüm "ÜstYönetim" diye adlandırdığımız bölümdür. Üst Yönetim bölümü 7/24 Canlı destek yani Ticket'leri yanıtlayan bölümdür.
  « Son Düzenleme: Mayıs 04, 2017, 10:39:24 ÖS Gönderen: saidkayakaya »